طراحی داخلی این فضای کاری برای یک شرکت داروسازی در هند و توسط تیم معماران  SAV مستقر در لندن و بمبئی و با پلان باز در متراژ۱۲۰sqm به اتمام رسیده است. با تمرکز بر انعطاف پذیری، شفافیت و تاکتیکی که در این طراحی به کار رفته، نور طبیعی و هوای تازه به فضای داخلی وارد می کند و در آن سعی شده تا محیط کاری بی سر و صدا را در فضای پر هرج و مرج بمبئی ایجاد نماید.

طراحی داخلی با الهام از فرم ترکیبات شیمیایی در الگوی روشنایی ها، مبلمان و کفپوش ها و با استفاده از الگوهای گرافیکی فرمول های مختلفی که شرکت در ساخت محصولات خود استفاده می کند در سرتاسر فضا، شکل گرفته است .

تمام پارتیشن ها از شیشه های شفاف هستند که باعث ایجاد شفافیت و القای احساس سبکی به دکوراسیون فضا می شوند.

فضاهای کاری به صورت متمرکز در داخل فضا با میزهای سفارشی ساخته شده از تخته چند لایه مدولار چهار متری با گیاهان در قسمت مرکزی آن ها و با کابل های پنهان طراحی شده اند. در اتاق جلسات و فضاهای کارمندان ترکیبی از کاردستی چوبی و کارخانه ای و همچنین از CNC برای مبلمان استفاده شده است. طراحی داخلی با ترکیبی از نجاری سنتی و فن آوری های جدید شکل گرفته است. 

طراحی روشنایی های به کار رفته در فضای داخلی نیز یک لایه مهم را در فضا تشکیل می دهد و از ترکیبی از چراغهای جهت دار به صورت شش ضلعی و خطی طراحی شده است در ادامه با پلان مبلمان و روشنایی های این دفتر کار با همراه باشید….

پلان دفتر کار  شرکت داروسازی پلان دفتر کار  شرکت داروسازی

منبع: Archdaily


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code