طراحی داخلی این آموزشگاه  با کانسپت توجه به عملکرد مناسب برای آموزش زبان طراحی و اجرا شده است که در آن با این ایده نسبتا رویایی، فضاها به درستی، منظم و موثر سازماندهی شده اند.

طراحی داخلی آموزشگاه زبان انگلیسی

مساحت این فضای آموزشی در  وسعت ۳۵۰ متر مربع و در طبقه پنجم ساختمان به منظور آموزش زبان برای افراد در مقطع تحصیلی دبیرستان و بالاتر می باشد که طراحی این مجموعه با هدف ارائه مهارت های ارتباطی برای دانش آموزان و ارتقاء تعاملات دانش آموزان و با فضای آموزشی منعطف تری نسبت به مدرسه می باشد.

طراحی داخلی آموزشگاه زبان انگلیسیطراحی داخلی آموزشگاه زبان انگلیسی

همانطور که می دانید ارتباطات از زمانی که انسان در غار و یا جنگل می زیسته ضروری بوده است و هم اکنون تحقیقات به نقش ارتباطات موثر در آموزش نیز پی برده و طراحان و معماران این نقش را در فضاهای آموزشی بیش از پیش لحاظ می نمایند.

دکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسی

شکل طراحی با الهام از گذشته در فضایی جنگل و غار مانند می باشد برای مثال قسمت کلاس های درس به ۹ غار بزرگ و کوچک تقسیم شده که دانش آموزان می توانند در یک فضای بزرگتر جنگل مانندی که غارها به هم مرتبط شده اند به تعاملات بپردازند.

دکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسی

هر غار یا کلاس درس در فرم های مختلف با اشکال مختلف و تنوع جزئیات در دکوراسیون طراحی شده است و این سبب القای احساس تازه و جدید از حضور دانش آموزان در فضا می شود.

دکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسیدکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسی

علاوه بر این، زمانی که دانش آموزان از غار بیرون می آیند، فضای تعاملی جنگل با مسیرهای پیاده روی و موکت های سبز و از طریق اشکال، متریال ها و نور، جنگل را تداعی می سازند .

دکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسی

در فضای داخلی از دیوار پوش هایی با قابلیت نوشتن استفاده شده که این امکان را برای نوشتن دانش آموزان و اساتید در هر موقعیتی مهیا می سازد. در قسمت جنگلی همه چیز طوری طراحی شده تا دانش آموزان احساس کنند که در محیط طبیعی و جنگل به مطالعه می پردازند و از این طریق علاوه بر ایجاد تمرکز، دانش آموزان را به تعاملات و ارتباطات انسانی  بیشتر سوق می دهد که البته یادگیری زبان انگلیسی به دلیل اینکه تمرین و صحبت در جمع عامل بسیار مهمی برای پیشرفت محسوب می شود از نکات هوشمندانه طراحی این مدرسه زبان به حساب می آید. در ادامه با با مشاهده تصاویر بیشتر همراه باشید….

دکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسیدکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسیدکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسیدکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسیدکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسیدکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسیدکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسیدکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسیدکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسیدکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسیدکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسیدکوراسیون داخلی آموزشگاه زبان انگلیسی

منبع: retaildesignblog